O Rusty Stitches

To, čo začalo ako myšlienka v hlave Joshuu Napa, prerástlo do značky, ktorá vyniká nad ostatnými a uspokojuje potreby našich #RustyTribe členov.

Sme odhodlaní priniesť motorkárom tú najlepšiu motocyklovú módu a tiež ju urobiť cenovo dostupnou. Naša inšpirácia pochádza od nekonvenčných mysliteľov a módnych nadšencov. Výsledkom sú jedinečné motocyklové módne kúsky. Ale to je len začiatok, náš sortiment rastie a pokračujeme v tom, ale naše kľúčové hodnoty zostávajú vždy rovnaké: štýlová a cenovo dostupná motocyklová móda.

 

Nie je to vaša priemerná opica

Vyzerať sviežo a pohodlne, zatiaľ čo máte nejaké peniaze vo vrecku na kúpu piva, to je spôsob, akým valcujeme. Nie sme však bežná motocyklová módna značka – ani priemerná opica. Sme opica RS. Skúšanie nových vecí a robenie niečoho trochu iného ako ostatné. Budeme v tom pokračovať a milujeme to. S odhodlaným personálom sme pripravení privítať vás v našich #Rustytribe

 
 

Naša história

 
 

2013

 

Rok 2013 je rokom, v ktorom Holandsko prvýkrát za 123 rokov znovu získa kráľa na tróne. A rok, po ktorom bude Južná Afrika a svet bez "posledného väčšieho oslobodenia dvadsiateho storočia": Nelson Mandela. Ale v Edinburgu, hlavnom meste Škótska, sa niečo varí tiež: potreba značky, ktorá sa nebojí robiť veci inak.

2013
 
 

2016

 
Usty
Počas nasledujúcich 3 rokov náš zakladateľ Joshua nap vypracoval nápady, vyvinul niekoľko skvelých produktov a vytvoril jedinečné logo. Potom išiel hľadať partnera na spoluprácu; Tohto partnera našiel v spoločnosti Jopa Racing Products, ktorá má viac ako 35 rokov skúseností v motocyklovom odevnom priemysle.
 
 

2017

 
Nakoniec bola prvá kolekcia uvedená na trh v roku 2017. V nasledujúcich rokoch sme vytvorili niekoľko rôznych farebných kombinácií a urobili sme si meno s našou kolekciou "SUPER". Sme na to naozaj hrdí, pretože motocyklová móda by mala byť dostupná pre každého.
2017
 
 

2021

 
2021
Po niekoľkých uvedeniach mestsky vyzerajúcich kúskov sme chceli pridať niečo iné. V roku 2021 sme uviedli na trh našu prvú športovú (-vyzerajúcu) kolekciu. Táto kolekcia je pre tých cool, táto je pre športových, táto kolekcia je pre vás, chlapci, ktorí nechcú vyhodiť všetky svoje ťažko zarobené peniaze na dobré oblečenie na motocykel. "Vďaka nám budete vyzerať sviežo a zároveň vám pomôžeme zabezpečiť, aby ste mali vo vrecku nejaké peniaze"
 
 
2023
Rusti Stitches značka bola obľúbeným kúskom šatníka aj jedného zo slovenských motorkárov. Keďže táto značka zatiaľ nebola dostupná na Slovenskom trhu, po návšteve firmy JOPA vznikla nová spolupráca a táto neobyčajná kolekcia je tu od teraz i pre každého motorkára na Slovensku.
O značke Hiplok

Hiplok V Hiploku milujeme jazdu na motorke. Je to najlepší pocit na svete. Veríme, že ochrana našic...